Kosze na psie odchody

Kosze na psie odchody są niezbędnym elementem małej architektury miejskiej. Wyprowadzając na spacer naszych czworonożnych przyjaciół, zabierając je w miejsca do tego przeznaczone nie możemy zapomnieć o posprzątaniu po nich, odpady wyrzucając do koszy na psie odchody. Posiadanie czworonoga to wiele obowiązków i jednym z nich jest sprzątanie po nim gdy załatwi swoje fizjologiczne potrzeby, dlatego aby zachęcić i ułatwić to ich właścicielom w każdym miejscu przeznaczonym na spacery czworonogów powstaje coraz większa liczba koszy na odchody.

Kosz-Canis-na-psie-odchody

Prezentowane przez nas kosze są łatwe w obsłudze, bardzo funkcjonalne. Zapewniają one czystość środowiska i ochronę naszego zdrowia. Dzięki funkcjonalnym uzdolnieniom takim jak dyfuzor woreczków umożliwiają szybkie i sprawne się ich pozbycie. Materiały wykorzystane do budowy koszów na psie odchody gwarantują trwałość oraz odporność na lata.

Kosze na odchody zwierzęce pozwalają odseparować ten rodzaj odpadów od innych, co ma znaczenie dla miejskich przedsiębiorstw wywożących śmieci. W ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje koszy na psie odchody zbudowanych ze stali czarnej bądź nierdzewnej.